BEAUTY LIFE

Parfémovaný body sprej

Parfémovaný body sprej

Je vhodný pro náročný pracovní den, sportování, cestování, dovolená. Stačí nastříkat na celé tělo, aby se člověk cítil svěže a příjemně.

Cena: 490 Kč

Tělové mléko - oliva

Tělové mléko - oliva

Podporuje regeneraci, nedochází ke stahování pokožky, působí proti stárnutí a po jeho použití máte pocit, že je vaše kůže jako z hedvábí. Dodá tělu přirozenou vlhkost, hebkost a skvělou elastičnost. Velmi rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný povlak. Blahodárně také působí na celulitidu.

Cena: 371 Kč

Pečující šampón - oliva

Pečující šampón - oliva

Šampon na všechny typy vlasů (barvené, odbarvené, mastné, suché, bez lesku) je bohatý na proteiny a olivový olej. Šetrně myje a posiluje vaše vlasy, zanechává je jemné a plné lesku. Vlasy získají zpět svůj přirozený vzhled a vitalitu, lesk a odolnost. Nedráždí pokožku hlavy.

Cena: 294 Kč

Parfémovaný sprchový gel - pěna do koupele

Parfémovaný sprchový gel - pěna do koupele

Krémová pěna snadno hydratuje a regeneruje pokožku celého těla, také uvolňuje a zmírňuje svalové bolesti a napětí. Zároveň můžete krásně relaxovat, pěna vytváří éterické prostředí při koupání a odpočinku. Nabízíme ve třech variantách: unisex (modrý), pánský (černý) a dámský (oranžový).

Cena: 390 Kč

Parfémová toaletní voda Calinda women

Parfémová toaletní voda Calinda women

Jedná se o novou vůni Calinda, která vyzařuje radost ze života a evokuje příchuť nejčistších vod. Při prvním nadechnutí ucítíte "živou vůni" jablka Granny Smith, průzračnou vůni bambusu a barevnost modrých zvonků. Poté rozpoznáte specifickou vůni pižma, přinášejícího pocit všudypřítomné svěžesti. Základem parfému je sicilský citron, zelené jablko Granny Smith, jasmín, bambus, bílé růže cedrové dřevo.

Cena: 1139 Kč

98% gel aloe vera

98% gel aloe vera

Aloe vera 98% zklidňující gel je vyroben za studena z lisované 98% čisté šťávy listů aloe vera. Vhodný pro všechny typy kůže, není mastný a zcela se absorbuje. Pokud je naše pokožka zasažena alergií, kousnutím hmyzu, spálením od slunce, popálením, nebo odřeniny (oděrky u malých dětí), potřebuje pokožka speciální péči k povzbuzení hojivého procesu a vyhnutí se možným zánětům či infekcím. Nejlepší první pomocí v případě spálenin je aplikace tohoto 98% čistého gelu, který umožní pokožce rychle regenerovat, má mimořádné hojivé účinky. Pleť zůstává svěží a jemná. Neobsahuje barviva a parfémy. Alergologicky, dermatologicky a antimikrobiálně testováno.

Cena: 464 Kč

Pánské hodinky

Pánské hodinky

Cena: 1 254 Kč